SLUŽBY PENZIÓNU

Penzión Blanka** v Ždiari, Vám ponúka kvalitné ubytovanie s možnosťou stravovania, Wellness, posedenie na terase, bar a detské ihrisko.

Ubytovanie

Penzión Blanka** Ždiar - ubytovanie Penzión Blanka** v Ždiari, Vám ponúka pohodlné ubytovanie v 4 krát dvojlôžkových izbach s možnosťou prístelky, 2 krát trojlôžkových, 1 krát v štvorlôžkovej izbe a jednom rodinnom štúdiu pre 5 osôb s dvoma oddelenými spálňami. Každá izba je vybavená vlastným sociálnym zariadením so sprchovacím kútom, WC, sušičom na vlasy, rádiom, TV (promo kanály) a WIFI pripojením zdarma.

Stravovanie

Ponúkame Vám možnosť stravovania v našej štýlovej zrubovej reštaurácii. Raňajky formou švédskych stolov a večere formou výberu z dvoch menu. Súčasťou reštaurácie je aj bar spolu s výčapom a menším občerstvením.

Wellness

Naše novootvorené rodinné Wellness, ponúka našim klientom oddych
a relax vo vírivej vani pre 5 osôb a infra-saune pre 4 osoby spolu so svetelnou terapiou a príjemnou relaxačnou hudbou. Vstup do Wellness je súkromný, za poplatok. Klienti ubytovaní v našom rodinnom penzióne, majú k dispozícii komfortné ubytovanie, chutné domáce stravovanie, oddych a relax vo Wellness - všetko pod jednou strechou.

Okolie penziónu

V celom penzióne je dostupný bezdrôtový WIFI internet, ktorého používanie je zdarma. Taktiež je pokrytý signálom všetkých našich mobilných operátorov. Vonkajšia letná terasa je určená pre príjemné posedenie a relax. Deti majú možnosť využiť priestory letnej terasy s množstvom hračiek. Vnútorný objekt penziónu je nefajčiarsky. Penzión Blanka** má osem parkovacích miest.

Pre detičky

Pre detičky máme detskú letnú terasu s množstvom hračiek, detský drevený domček so šmýkalkou, horolezeckou stenou a rôzne hracie elementy.

Potešte svojich blízkych zážitkovým darčekom a darujte im oddych pod štítmi Belianskych Tatier, v našom rodinnom penzióne BLANKA ** s wellness. Poukážku od dvoch nocí, Vám radi pripravíme.

On-line rezervácia

Využite náš krátky on-line rezervačný formukár a napíšte nám alebo nás kontaktuje priamo telefonicky a získajte viac informácií.

FOTOGALÉRIA


Objavujte krásy Belianskych Tatier vo všetkých ročných obdobiach.
Penzión Blanka**, nájdete v podtatranskej goralskej obci Ždiar. 

 

Kontaktujte nás


Penzión Blanka** — Rodinný penzión a wellness
Ždiar č. d. 393 • 059 55, Ždiar

Rezervácie

+421 908 974 823
+421 908 260 340

Email 

blanka@zdiar.sk